Pakettreisid on parimad, sest…

 

pool-1008325_640

…peavalu on 0%
Pakettreisile minnes ei pea muretsema lennupiletite, majutuse broneerimise, lennujaamast hotelli saamise ja kõige muu vererõhku kergitava peale. Reisikorraldaja on kõik ette organiseerinud ja sinul jääb üle vaid puhkust nautida!

resort-981750_640

…saad parimast parima
Kõik-hinnas paketiga heades hotellides ööbimine tähendab, et saad maksimumini kasutada hõrgutavaid toitlustusvõimalusi, erinevaid vaba aja tegevusi ja lõõgastusalasid. Samal ajal võivad samad kohas ööbida inimesed, kes on sunnitud valima, mille eest nad soostuvad eraldi maksma hakata. Pingeline värk!

caravan-339564_640

…ees ootab palju ekskursioone
Üldiselt ainult siis, kui tahad ise minna, keegi sundima ei hakka! Nii mõnedki reisikorraldajad panevad pakettreisi hinna sisse erinevaid ekskursioone ja aktiivseid vaba aja veetmise võimalusi.

baby-1151351_640

…turvalisus on tagatud
Aga muidugi on pakettreisid omal käel reisimisest ohutumad, kuna ükski turismifirma ei saadaks kliente otse ohukoldesse või väga ärevate sündmuste keskele.

call-15924_640

…jooksvalt saab abi
Hea reisikorraldaja käe all välismaal puhates või seigeldes võid kindel olla, et probleemide tekkimisel saad esindajate käest kiiret ja tõhusat tuge.

Leave a Comment