Lõuna-Korea pealinn Seoul on elav, värvikirev ja tohutu tempoga suurlinn, kus tegevust leidub paljudeks päevadeks. Sellegipoolest tasub Lõuna-Koread külastades panustada teistele piirkondadele: linnadest väljaspool on elu rahulikum ja kohata võib tõelist idülli. Loodus on selles riigis mitmekesine ja kultuur eurooplastele väga põnev, mistõttu on Lõuna-Korea paljudele eestlastele atraktiivne sihtkoht. Selles artiklis kogume kokku informatsiooni, mis aitab sul lennupileteid Seouli algusega Tallinnast või lähiriikidest odavama hinnaga osta.

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Seouli?
Soodsaid Lõuna-Korea lennupileteid on pakkunud algusega Tallinnast mitmed lennukompaniid. Siiamaani on kõige odavamaid lende müünud Finnair ja LOT. Mõlemate firmade hinnamadalik on jäänud 420 euro juurde. Air France’i pakkumiste hulgas on olnud 430 eurosed piletid ja Aeroflot on pakkunud edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Seouli 450 euroga. Tavalised piletihinnad kõiguvad üsna tugevalt olenevalt kuupäevast ja aastaajast, ent keskmised hinnad jäävad 650-800 euro vahemikku.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kas odavam on alustada lende Helsingist?
Soomest lennu alustamine ei pruugi sugugi odavamaks kujuneda. See tuleb välja isegi sooduskampaaniate hindadele pilgu peale viskamise käigus. Kõige odavamad sooduspiletid on välja käinud British Airways (410 eurot), Lufthansa (440 eurot) ja Air China ning China Southern Airlines (450 eurot). Ka tavapiletite hindade juures ei saaks öelda, et keskeltläbi oleks Helsingist lennu alustamine tunduvalt soodsam. Pigem on teatud ajaperioodidel isegi Tallinnast lendu alustades piletihinnad 50-100 euro võrra odavamad.

Mingeid mõtteid või soovitusi veel?
Iseenesest on LOT pakkunud aeg-ajalt väga odavaid lennupileteid Lõuna-Koreasse Stockholmist (360 eurot) ja Vilniusest (370 eurot), aga mõlemad alguspunktid on Eestist üsna kaugel. Kui juhtumisi on käsil jälle sarnase hinnaga pakkumine ja samal ajal on saadaval väga mõistliku hinnaga lennupiletid Tallinnast Stockholmi või Vilniusesse, siis võib lugeda selle kasutamise heaks ideeks. Muidugi tingimuseks on uurimine, millised hinnad on sarnasteks kuupäevadeks algusega Tallinnast. Ehk on tegemist suurema kampaaniaga, mille käigus puistatakse odavaid hindu ka Tallinna ja Riia lennujaamadesse.

Kuivõrd Lõuna-Koreaga on palju lennuühendusi, siis tõstab see tõenäosust veahinnaga lennupiletite tekkimiseks. Näiteks Turkish Airlinesi veahind Göteborgist viis selleni, et inimesed said lennata sellest Rootsi linnast 160 euroga Lõuna-Koreasse ja tagasi. Ka eestlased kasutasid seda võimalust, kuna samal ajal sai mõnusalt soodsa hinnaga airBalticuga Tallinnast Riia kaudu Göteborgi.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment