airBaltic avab talvel kaks uut päikeseliini

 

airBaltic laiendab oma tegevust, lisades 2022. aasta talvel kaks uut päikesest pakatavat lennuliini. Uued liinid, mis hakkavad väljuma Riiast, pakuvad kiirete vahemaandumistega võimalusi Tallinnast, enne kui jätkatakse Kanaari saartele ja Marrakechi.

Lätlaste lennufirma on kindel, et need uued liinid on populaarsed Eesti ja Balti reisijate seas, kes otsivad üha enam päikeselisi sihtkohti, et põgeneda külmade talvekuude eest.

Gran Canaria (Kanaari saared)

Samuti teatas airBaltic, et alustab 1. novembrist 2022 uusi lende Riiast Kanaari saartele Gran Canariale. Sellest saab airBalticu võrgustiku teine kõige kaugem sihtkoht.

airBalticu tegevjuht Martin Gauss ütles, et neil on hea meel laiendada oma pakkumist eelseisvaks talvehooajaks ning et Gran Canaria on tuntud ja atraktiivne vaba aja veetmise sihtkoht reisijatele üle kogu maailma.

Ta ütles ka, et neil on hea meel ühendada Läti teise päikeselise, põneva ja nõutava sihtkohaga Kanaari saartel. Gran Canaria on Kanaari saartel Tenerife järel teine kõige külastatavam saar ning airBaltic alustas eelmisel aastal lende Tenerifele, mis on andnud silmapaistvaid reisijate tulemusi.

Lennud Riia ja Gran Canaria vahel toimuvad lennukiga Airbus A220-300. Lend kestab 6 tundi ja 40 minutit. A220-300 on uus ja tõhus lennuk, mis pakub reisijatele mitmesuguseid mugavusi.

VAATA HINDU SIIT (algusega Tallinnast) ja SIIT (algusega Riiast)!

Marrakech (Maroko)

Läti lennufirma airBaltic teatas, et alustab uusi lende Riiast Marokosse Marrakechi. Marrakech on rahvusvaheliste reisijate seas populaarne linn, mis on suurepärane värav Atlase mägedesse ja Sahara kõrbesse.

Lennud toimuvad Airbus A220-300 tüüpi lennukitega ning need kestavad 6 tundi ja 40 minutit. See on airBalticu esimene liinilennu Aafrikasse ning tegevjuht Martin Gauss on uue võimaluse üle väga rõõmus.

290-350 eurot!? airBaltic on liiga kallis?

Kui olete otsustamas, kas lennata sellise lennufirmaga nagu airBaltic või kombineerida odavlennufirma ühe suuna pileteid, tuleb kaaluda mõningaid asju.

Esiteks pakub airBaltic kindlustunnet seoses lennuühendustega, sest kõik on ühel piletil. See võib olla oluline, kui reisite tihedate ajaliste piirangutega.

Samas võib mitme lennufirmaga lendamine olla sageli odavam. Nii et see sõltub tõesti teie reisistiilist ja eelistustest. Sel talvel on tõesti igaühele midagi. Kui otsite kõige taskukohasemat võimalust, võib mitme lennufirmaga lendamine olla parim viis.

Kui aga hindad mugavust ja meelerahu, siis võib airBalticuga lendamine olla parem valik. Lõppkokkuvõttes on valik sinu enda teha.