New Yorgis kätt elu pulsil hoidmas

 

Ja seiklused New Yorgis jätkuvad! New Yorgis oli tunda elu kiiret tempot ja otse loomulikult läksime sellega kohalike kombel täie hooga kaasa. Mis edasi juhtus, seda saate nüüd oma silmaga näha… Järgnevalt popurii hetkedest USA suurlinnas.

Bronx Zoo oli äge elamus:

  • Nägin esimest korda kaelkirjakut!
  • Loomaaia territooriumil kõndisid linnud vabalt ringi, näiteks võis toidualal tõtt vaadata paabulinnuga.
  • Mööda teid sibasid ringi vöötoravad! Väga lähedale ei lasknudki, enne põikasid suure kiiruga võssa.
  • Hülged oli meeletult vahvad, tegid igasugu häälitsusi. Kahjuks magasime söötmise ajad maha.

DSC05319

DSC05324

DSC05330

DSC05337

DSC05344

Pärast loomaaeda viisid meid sammud kesklinnas asuvasse luksushotelli baari terrassile, kus vaatasime Times Square’le langevat päikeseloojangut!

DSC05348

Vabadussamba nägemiseta ei ole kuulu järgi New Yorgis käimist olnudki!

DSC05367

Manhattani-Staten Islandi praam (sellelt oli eelnev pilt tehtud) viis meid edasi ühte piirkonna suurimasse kaubanduskeskusesse … loomulikult šoppama!

DSC05374

Enne reisi oli plaan järgi proovida nii palju USA toidukohti kui võimalik ja siit leiab järjekordse näite – Taco Bell.

DSC05371

Broadway lähedal toimus üritus Fuerza Bruta Wayra, mis aitas mõista, kui võimsaid sündmusi on ikkagi nii suures linnas võimalik korraldada. Alguses saali sisenedes seisid inimesed nagu ööklubis, kerge muusika oli ootuseks taustal ja mõned hakkasid vaikselt tantsima. Seejärel toimunud avapauk kulmineerus meeletu muusika, mürgli ja The Great Gatsby filmi meenutava peostseeniga, kus poolpaljad näitlejad lühtri küljes lae all õõtsusid. Õhtu jooksul toimus nii mõndagi. Seintel jooksid idamaise riietusega neiud, inimeste peade kohale tekitati kilest bassein ning kärtsu-mürtsu jagus rohkem kui mitme aastavahetuse ilutulestiku jagu. Meeletult võimas elamus!

DSC05386

Järgmisel hetkel avastasime end üsna mahajäetud metroorongist, mis oli selle päeva üks viimaseid ja liikus Coney Island’i poole. Kohale jõudes avastasime, et lõbustusparkide osa oli just sulgumas ja ringi liikusid ainult tumedanahalised kohalikud. See ei takistanud Karolinil esimest korda elus jalgu ookeanisse pistmast. Kahjuks puudub sellest sündmusest head pildimaterjali, vaid mõni üsna hägune foto Coney Islandi siluetist.

DSC05390

Vahelepõige – USAs on maapähklivõi menukas osa hommikusöögist!

DSC05391

Viimasel õhtul leidsime end ühest Brooklyni katusebaarist, kokteiliklaasid ees, nautimas päikeseloojangut vaatega Manhattanile.

DSC05396

DSC05400

Sealt suundusime täiesti vastandliku atmosfääri ja olemisega kohta, ehedasse kantribaari, kus taustaks oli country-muusika ja uhked kokteilid olid asendunud purgiõlledega.

DSC05413

Loe veel lugusid New Yorgist:

Leave a Comment