Miami Beach, Horvaatia, Prantsusmaa: Ülevaade reisiauhinnamängudest juunikuus 2016

 

Teeme ülevaate erinevatest võimalustest võita vägev reis osaledes mõnes auhinnamängus juunikuus 2016. Loosiõnne-loosiõnne!

Võida perereis Horvaatiasse!

Korraldaja: Panasonic Energy Europe (PECE)
Auhind: Reis Horvaatias 4-liikmelisele perele sisaldab muuhulgas ka troopilise Krka rahvusparki külastust.
Tingimused (pärinevad Photopointi blogist): Külasta veebilehte www.angrybirds.panasonic-batteries.com/et Vali oma lemmik Angry Bird tegelane (näiteks soovid olla Red ehk Punane). Seejärel lae üles pilt endast ja kaunista oma pilti fototöötluse abiga Punase sulgede, noka ja kulmudega ehk tee endast Angry Bird teisik. Kui oled oma pildi ära viimistlenud, siis täida ka ära nõutud väljad, et oma pilt võistlustulle saata. Horvaatia reisi võitmiseks tuleb Sul olla agar häälte koguja oma pildile, sest pilt mis saab juuli lõpuga kõige enam hääli ongi võitja. Jaga oma pilti kõikide tuttavatega Facebookis, et nad saaksid Sulle hääle anda või saada teade e-maili teel ja palu oma pildile häält, sest iga hääl loeb!

Osta evian® ja võida reis kahele Prantsusmaale

Korraldaja: Jungent Estonia OÜ
Auhind: Reis Prantsusmaale kahele inimesele, mille korraldab Reisiekspert.
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta Statoili tanklatest evian® tooteid ning täita kampaania ankeet lehel evian.jungent.ee/statoil, sisestades sinna eesnime, perekonnanime, vanuse, e-maili aadressi, mobiiltelefoni numbri, Statoili ostutšeki numbri, ostutšeki kuupäeva ning Statoili jaama, kust ost tehti. Veebilehel evian.jungent.ee/statoil on ankeedi täitmine tasuta ning kampaanias registreerunud näevad vastavasisulist registreerimisteadet koheselt peale andmeväljade täitmist. Kampaanias osalemisekstuleb säilitada ostutšekk kuni kampaania auhinna kätteandmise kuupäevani. 6. Loosimises osalevad kõik kampaanias registreerunud, kes on täitnud veebilehel evian.jungent.ee/statoil ankeedi perioodil 1.06.-9.08.2016 (kaasa arvatud).

Võida puhkus!

Korraldaja: COOP Eesti Keskühistu
Auhind: 1500 euro eest reisiteenuseid Reisiekspert reisibüroolt vabalt valitud sihtkohta.
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb kampaania perioodil (18.05.–15.06.2016) osta korraga vähemalt 3 Säästu või Hüva toodet ja registreerida kassas Säästukaart.

#MinuEluParimPäevitus

Korraldaja: TM Professional Trade OÜ
Auhind: Reis kahele Miami Beachile.
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta Australian Gold promoautost (Porche Boxter, numbrimärgiga 375BPY) vähemalt üks Australian Gold kampaaniatoode, täita loosikupong kirjutades oma nime, telefoni ning e-post aadressi

NB! Lugege kindlasti enne osalemist lähemalt kampaaniate tingimusi!

Leave a Comment