Ülevaade soodsatest lennupileti variantidest Eestist Senegali reisimiseks

 

Tegu võib olla küll Lääne-Aafrika ühe stabiilsema riigiga, ent Senegal on siiski kaootiline, põnevusega täidetud ja palju elamusi pakkuv paik. Pealinnas Dakaris maandudes võtab külastajaid vastu tõeline Aafrika linn, mis ei asu sugugi kaugel kaunitest rahvusparkidest ja piltpostkaartide väärilistest randadest. Nüüd teemegi selgeks, kuidas ja milliste hindadega saad osta endale lennupiletid Tallinnast või muudest linnadest Senegali…

Kuidas Tallinnast soodsa hinnaga Senegali lennata?
Kõigepealt on oluline mainida, et soodushinnad algusega Tallinnast jätkulendudele Senegali on üsna haruldased. Siiani on läbi käinud airBalticu lennud Pariisi ja sealt edasi Air France’iga Dakari, mille puhul on piletihinnad jäänud 450-480 euro ringi. Mõnikord võivad aga tavahinnad küündida vabalt üle 1000 euro. Tallinnast pole erilist nõudlust Senegali suunas, mistõttu erinevate müügikampaaniate käigus Balti riikide ja Lääne-Aafrika sihtkohtade hindu ei manipuleerita. Küll aga ei tähenda see, et Eesti regioonist poleks võimalik üldse odava hinnaga Senegali saada.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kas Helsingist saab odavamalt?
Jah, algusega Helsingist on korraldatud korduvaid soodusmüüke ja igal korral on pakkujaks olnud TAP Portugal. Kõige soodsamad hinnad algasid edasi-tagasi lennupiletite puhul 320 eurost, küündides seejuures 350 euroni. Mõlema otsa lennupiletite jaoks on see tõesti hea hind!

Milliseid variante Dakari lennupiletite jaoks veel leidub?
Senegali suunal on pakkunud häid hindu põhiliselt TAP Portugal. Eelpool mainitud Helsingi hindu dubleeriti ka lendudele algusega Stockholmist. Madalmaadest on saanud veel odavama hinnaga lende. Luksemburgist sai Portugali kaudu lennata Senegali 210 euroga ja Brüsselist 250 euroga! Kui tavahinnad on kallid, siis võibki üheks lahenduseks olla Lääne-Euroopa eriti madalate hindade kasutamine. Juurde läheb küll lennupiletite maksumus Tallinnast mõnesse suuremasse lennujaama, kuid niivõrd odavate hindade juures tasub see kokkuvõttes ikkagi ära.

Kokkuvõttes soovitame Senegali reisi planeerimisel otsida lennupileteid algusega Tallinnast, kasutades selleks Momondo otsingusüsteemi, mis on omas klassis üks parimaid. Kui aga midagi head ette ei tule, siis tasub uudistada Lääne-Euroopa reisidiilide saitidel, näiteks Secret Flying või Fly4free. Hea pakkumise korral saab tagasi Momondo juurde naasta ja otsida näiteks soodsaid pileteid Tallinnast Pariisi või Kölni.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment