Costa Rica reis ja lennupiletid: kuidas leida odavad variandid?

 

Costa Rica on unikaalne riik Kesk-Ameerikas, kus on võimalik päeva esimesel poolel nautida tõusvat päikest Kariibi mere kaldal ja õhtu saabudes lüüa veiniklaase kokku Vaikse ookeani äärses rannabaaris. Tegu on eksootilise sihtkohaga, kus on võimalik kogeda suuri seiklusi, mõnusat rannapuhkust ja parajalt troopilist kliimat. Kesk-Ameerika riikide hulgas on Costa Rica üks populaarsemaid reisiliste sihtkohti, kuna sinna läheb üsna palju lende ja kohalik elu on nii mõnegi piirkonna riigiga võrreldes tunduvalt turvalisem. Käesolevas artiklis teeme selgeks, kuidas on võimalik reisida Tallinnast ja lähiriikide pealinnadest kõige soodsama hinnaga Costa Ricasse.

Millise hinnaga saab Tallinnast Costa Ricasse lennata?
Tavalised edasi-tagasi lennupiletite hinnad Tallinnast Costa Ricasse algavad 700-800 eurost. Enamasti on need ohtrate ümberistumistega, kuid siiski traditsiooniliste lennukompaniidega, mitte odavlennukate teenuseid kasutades. Seega on sooduskampaaniate väliselt Costa Rica lennud pigem kallid. Üldiselt pole otseselt algusega Tallinnast ühtki sooduskampaaniat olnud. Kui on välja reklaamitud odavaid lennupileteid algusega Tallinnast, siis reaalsuses tähendab see järgnevat: kuskil mujal Euroopas on odavad hinnad ja sinna otsa on liidetud edasi-tagasi lennud konkreetsesse alguspunkti. Näiteks saab lennata Berliinist soodsa hinnaga Costa Ricasse ja juhuslikult on sellele juurde saadaval odavad lennupiletid Tallinnast Berliini.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Ehk on sooduskampaaniaid algusega Helsingist või Riiast?
Meie lähiriikide pealinnadest pole just kõvasti parem pilt. Air France’iga on saanud Helsingist Pariisi kaudu Costa Ricasse 620 euroga ja see pälvis eraldi tähelepanu soodushinnana mitmetes reisidiilide portaalides. Muid märkimisväärseid hindu pole olnud ei Helsingist ega Riiast.

Kust kohast üldse saab soodsalt Costa Ricasse lennata?
Viimaste aastate jooksul on toimunud mitmeid sooduskampaaniaid, mille sihtkohtade hulgas on olnud Costa Rica pealinn San Jose. Amsterdamist on saanud Air Canada, Lufthansa ja Unitediga lennupileteid 250-340 euroga. Samuti on saanud Deltaga edasi-tagasi Amsterdamist San Josesse 390 euroga. Juurde lisandusid SASi lennupiletid Tallinnast Amsterdami (Skandinaavia kaudu), mis tegi lennupiletite kogumaksumuseks 515 eurot. Nagu näha, siis see tähendab üsna palju lende ja kombineerimist, ent see ongi “tasu”, mida tuleb odavamate piletite saamise nimel maksta. Paljudele reisijatele on veidi rohkem ebamugavust vastuvõetav, kui lennupiletite pealt on võimalik ühe inimese kohta mitusada eurot kokku hoida.

Saksamaa erinevatest linnadest (Stuttgart, Düsseldorf, München ja Frankfurt) on pakutud lennupileteid Costa Ricasse alates 410 eurost. Veidi odavamaid pileteid on olnud saadaval Air Canadaga Brüsselist 370 euroga ja Madriidist Deltaga alates 340 eurost. Otseselt eestlasi puudutas Varssavist alanud mitme ümberistumisega lennud, mida opereeris firma nimega Condor. Selle pakkumise juurde sai lisada edasi-tagasi lennud Tallinnast Varssavisse 125 euroga. Kokkuvõttes sai lennupiletid kätte 505 euroga, mis on ikkagi tavapäraste lendudega võrreldes tunduvalt soodsam.

Kui on soov vähegi raha kokku hoida, siis ei pruugi olla esimeste ettejuhtuvate lennupiletite ostmine kõige mõistlikum idee. Pigem on targem oodata sooduskampaaniaid erinevatest Euroopa suurlinnadest ja seejärel klapitada neid lendudega Tallinnast. Loomulikult võib tulevikus tulla ette otseselt soodushindu Tallinnast algavatele lendudele, mille lõppsihtkohaks on Costa Rica. Sellepärast tasub uudistada Reisitarga Facebooki lehte (kliki siia, et jälgima hakata), et kõikide jooksvate soodsate lennupiletitega kursis olla!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment