SAS ehk Scandinavian Airlines – lendamine, pagas ja muu

 

Skandinaavia suurim lennufirma Scandinavian Airlines (SAS) opereerib igapäevaseid liinilende Tallinnast Kopenhaagenisse, Stockholmi ja Oslosse. Lennufirma taastas otselennud pärast Estonian Airi tegevuse lõppemist. Mõnikord on SASil suurepärased sooduskampaaniad, millega on saanud Skandinaaviast Põhja-Ameerikasse või Aasiasse edasi-tagasi piletid alla 400 €. Samuti on SASil keskmisest odavamaid pileteid Tallinnast Skandinaavia pealinnadesse. Vahepeal on edasi-tagasi hinnad olnud 80 € ringis.

Kuidas leida kõige odavamaid pileteid?

Lisaks Reisitarga jälgimisele tasub pilk peale heita SASi kodulehel olevale madalate hindade kalendrile.

Kuidas on Scandinavian Airlinesiga lennata?

Euroopa piiridesse jäävate lendude puhul oleneb lennukogemus piletitüübist. Kohvi ja tee on SAS lendudel alati tasuta. Samas on SAS Go Light ja SAS Go piletitega toit ja muud joogid lisatasu eest. SAS Plusiga lennates on aga eine tasuta. Pikamaalendudel on SASil tavapärasem turisti- ja äriklassi määratlus, ent seda rikastab SAS Plus ehk premium turistiklassi olemasolu. SAS Go pilet sisaldab toitlustust, kuid mitte WiFi-t, mis on SAS Plusis ja äriklassis tasuta. Õnneks on vajaduse korral võimalik selle eest eraldi tasuda. SAS Plusi piletihinnas on võimalus kahe pearoa vahel valida. Erinevalt SAS Go 2-4-2 istmeasetuse asemel on SAS Plusis 2-3-2 paigutus. SAS Business on ehe äriklass, kus serveeritakse 3-käiguline lõuna, istmed on eriliselt mugavad ja enne lendu on võimalik külastada äriklassi ootesaali.

Milline on SASi toit?

Vajuta siia, et uurida lähemalt pardal pakutava toidu kohta.

SASi pagasinõuded
Käsipagas peab SASi lendudel olema mõõtmetes 55 x 40 x 23 cm või vähem ja kaaluma maksimaalselt 8 kg. SAS Plus või Business teenindusklassi korral on lubatud võtta kaasa kaks käsipagasiühikut, kuid seejuures mõlema kaal peab samuti jääma 8 kg piiresse. Peale selle on lubatud kõikidel reisijatel pardale kaasa võtta ühe käe- või sülearvutikoti.

Äraantava pagasi puhul sõltub lubatud kogus piletitüübist/teenindusklassist. SAS Go Light pileti puhul tuleb registreeritud pagasi eest eraldi maksta. SAS GO piletitüübiga tuleb kaasa üks ühik äraantavat pagasit kaaluga kuni 23 kg. SAS Plus pileti abil saab ära anda kaks ühikut pagasit, mille puhul on mõlema pagasi maksimaalseks kaaluks 23 kg. SAS Business teenindusklassis on lubatud USA ja Aasia lendudel ära anda kaks pagasiühikut ning mõlema pagasi kaal ei tohi ületada 32 kg.

Kuidas odavaid SASi lennupileteid osta?
Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

SAS lendudega on võimalik koguda lennumiile. Loe siit Eurobonus programmi kohta lähemalt!

Leave a Comment