Kanaarid, Alpid, New York: leidsime 10 võimalust reisi võitmiseks sügisel 2016

Käes on sügis, varsti tuleb kätte külm-külm talv, nii et kes ei tahaks selleks ajaks endale mõne reisi või puhkuse võita!? Soovime kõikidele küllaga loosiõnne! NB! Kliki loosimise pealkirjal, et selle kohta veelgi rohkem lähemalt uurida!

kustuta

Võida reis Kanaaridele!

Korraldaja: AS Põltsamaa Felix
Auhind: Reis kahele Kanaari saartele.
Tingimused: Kampaania auhindade võitmiseks tuleb kampaanias osalejal osta perioodil 21.09-13.11.2016 Põltsamaa Troopilise apelsini nektar 1,0l (EAN kood 4740029055365) ja registreerida otsutšekk kampaanialehel www.felix.ee. Registreeritud ostutšekk tuleb alles hoida kuni kampaania lõpuni. Registreerimine kampaanialehel on tasuta.

Võida reis Brüsselisse

Korraldaja: MTÜ Lastekaitse Liit
Auhind: reis Brüsselisse ja Euroopa Parlamenti Kaja Kallase kutsel
Tingimused: Ootame koomikseid kõikidelt 14–18- aastastelt (kaasa arvatud) lastelt ja noortelt. Konkursile ootame töid sellest, kuidas näed Sina võrdseid võimalusi Eestis. Kas kõikidel lastel ja noortel on võrdsed võimalused olenemata sellest, kus nad Eestis elavad? Kas hariduses on kõikidel lastel-noortel võrdsed võimalused? Kuidas on huviringide või kogukonnas kaasa rääkimise võimalusega? Kas Sinu arvamust võetakse võrdsena kellegi teise arvamusega? Töid ootame kuni 10.novembrini 2016 aadressil: Endla 6-18, 10142 Tallinn, MTÜ Lastekaitse Liit. Tööde saatmisel palume lisada märksõna „koomiksikonkurss“.

Võida reis kahele Tenerifele!

Korraldaja: ABC King ehk AS TKM King
Auhind: Reis kahele Tenerifele – kokku loositakse seda viis korda!
Tingimused: Võitja loositakse välja igale kampaaniaperioodile järgneval teisipäeval kõigi eelneval kampaaniaperioodil jalatsite ostnute vahel, kes on maksmisel Partnerkaardi ära registreerinud ja kellel on Partnerkaardi andmebaasis olemas ka kontaktandmed.
Kampaaniaperioodil on kokku 5 loosimist:
a. 25.10.2016 (13.-23.10.2016 vahemikul ostu sooritanute vahel)
b. 08.11.2016 (24.10-06.11.2016 vahemikul ostu sooritanute vahel)
c. 22.11.2016 (07.-20.11.2016 vahemikul ostu sooritanute vahel)
d. 06.12.2016 (21.11-04.12.2016 vahemikul ostu sooritanute vahel)
e. 20.12.2016 (05.12-18.12.2016 vahemikul ostu sooritanute vahel)
Loosimiseks palutakse e-kirja teel Partnerkaardi andmebaasist kõikide kampaaniaperioodil ABC Kingast jalatsite ostu teinud ja Partnerkaardi registreerinud nimekirja. Erapooletu isiku abil loositakse nimekirjast välja võitja.

Võida luksuslik spaapuhkus Hiltonis! Viimane võimaluse osaleda 30. oktoobril!!!

Korraldaja: Fazer Eesti AS
Auhind: Puhkus kahele koos ööbimistega Tallinnas Hilton hotellis.
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks Geisha toode ja registreerida ostutšekk interneti kaudu kampaanialehel www.messenger.ee/geisha Kampaanias osalemine on tasuta. Auhinna kättesaamiseks tuleb kampaania korraldajale esitada ostutšekk.

Võida reis kahele New Yorki!

Korraldaja: Partizanas OÜ
Auhind: Reis kahele New Yorki
Tingimused: Osalejad peavad kampaania perioodil ostma mistahes Colgate’i toote. Ostukviitung tuleb alles hoida ja registreerida veebilehel www.colgateloterii.ee, täites vastava registreerimisvormi. Registreerimine veebilehel www.colgateloterii.ee on tasuta.

kustuta

Lenda kaaslasega palmisaarele!

Korraldaja: Imagine AD OÜ
Auhind: 1500€ väärtuses reisikupong vabalt valitud sihtkohta
Tingimused: Ostes kauplusest korraga vähemalt kolm pakki Eesti Pagari sügavkülmutatud tooteid, tuleb kampaanialehel registreerida ostutšeki kood. Ostutšeki kood tuleb sisestada kampaanialehel www.eestipagar.ee/palmisaar. Ajavahemik on 03.10-30.11.2016.

Fääri saared või Usbekistan?

Korraldaja: AS Ekspress Meedia
Auhind: Usbekistani või Fääri saarte reis
Tingimused: Auhinna loosimises osalevad tellijad, kellel on 02.02.2017 seisuga kehtiv ja makstud Maalehe või paketi „Maaleht + Maakodu” vähemalt kuuekuuline tellimus või kehtiv e-arve püsimakse leping. Kehtiv tellimus tähendab, et leht käib tellitud aadressil. Samuti tellijad, kellel on 02.02.2017 kehtiv ja makstud Maalehe digilehe tellimus. Auhinna loosimises osalevad tellijad, kes on andnud loosimises osalemise soovist märku internetis kampaanialehel www.maaleht.ee/telli, e-postil klienditugi@ekspressmeedia.ee või telefonil 680 4444.

Liitu Elektrumiga ning osaled 1000-eurose reisi loosimises

Korraldaja: Elektrum Eesti OÜ
Auhind: 1000-eurone Estraveli kinkekaart
Tingimused: Kampaanias osalevad kõik uued liitujad, kes sõlmivad kampaania perioodil elektrilepingu Elektrumiga elektrum.ee iseteenindusportaali, telefoni, e-kirja või posti teel.

kustuta

Reis Bueno maailma

Korraldaja: Mobec AS
Auhind: Unustamatu rongireis kahele Orient Expressiga Pariisist Veneetsiasse
Tingimused: OSTA KINDER BUENO KAMPAANIAMÄRGISTUSEGA VÕI TAVALINE PAKK. MINE AVALEHELE, TÄIDA VAJALIKUD LAHTRID NING SISESTA PAKENDI SISEKÜLJEL OLEV KAMPAANIAKOOD VÕI OSTUTŠEKI NUMBER. HOIA ALLES KAS REGISTREERITUD KINDER BUENO KAMPAANIAPAKEND VÕI REGISTREERITUD KINDER BUENO OSTU TÕENDAV OSTUTŠEKK.

Võida suusareis kahele Alpidesse!

Korraldaja: SOMESE Baltic
Auhind: Suusareis kahele Alpidesse väärtusega 2000 eurot
Tingimused: Kampaanias osalemiseks tuleb osta mis tahes Eesti kauplusest vähemalt üks Fa MEN, Fa MEN Xtreme, Schauma for Men, Syoss, Seborin, Taft, got2b või Vademecum toode ning registreerida ostutšekk veebilehel www.registerpromo.info või SMS’i teel numbril 1512. SMS tuleb saata kujul: MEN_EESNIMI_PEREKONNANIMI_VANUS_LINN_TŠEKI NUMBER, näiteks MEN_TIINA_TAMM_32_TALLINN_654321. Ühe SMS’i maksumus on 0,75 €.

NB! Lugege kindlasti enne osalemist lähemalt kampaaniate tingimusi!

Leave a Comment