Kuidas hankida odavad lennupiletid Maltale?

 

Malta on paljude eestlaste jaoks unistuste puhkusesaar. See ei asu meist liiga kaugel nagu Seišellid või mõni Kariibi mere paradiisisaar. Samas on see Eestiga võrreldes kõvasti soojem paik, kus on võimalik isegi talvekuudel end kodumaaga võrreldes tunduvalt mugavamalt tunda. Siiski jääb põhiline hooaeg maikuu ja septembri vahele, mil ilmad on eriti soojad ja päikesepaiste paitab hommikust õhtuni. Selles artiklis teeme ülevaate, kuidas Eestist võimalikult soodsa hinnaga Maltale saada.

Kas Eestist saab otse Maltale lennata?
Jah, alates 2018. aasta aprillist lendab Ryanair Tallinna ja Malta vahel. Lennud toimuvad kord nädalas neljapäeviti. Tallinnast väljub lend kell 14:00 ja saabub Maltale 17:05. Maltalt lendab lennuk välja kell 08:30 ja jõuab Tallinnasse 13:35. Piletihinnad algavad 112 eurost edasi-tagasi lendude eest. Sooduskampaaniate ajal võivad hinnad veel langeda. Kui soov on igal juhul Tallinnast lendu alustada, siis on Ryanairi otselennud parim variant. Kõige soodsamad edasi-tagasi piletid on siiani olnud müügis isegi 30-40 euroga! Tundub,  et eestlased on päris sõbralikult uue liini vastu võtnud ja neid lende jätkatakse ka edaspidi.

Milliseid variante veel Tallinnast on?
Kõige odavamate variantide hulka kuuluvad odavlennufirmade kombineeritud lennud. Näiteks võib Malta lende saada 120-180 euro eest, kui sõita Ryanairi või easyJetiga Londonisse-Milaanosse ning sealt mõne odavlennuga edasi Malta poole põrutada. Samuti on võimalik kasutada traditsiooniliste lennufirmade teenuseid. Aeg-ajalt avaldame Reisitarga Facebooki lehel lisaks odavpakkumistele ka soodsaid hindu klassikalistelt Euroopa lennufirmadelt nagu Lufthansa ja Finnair. Üldjoontes kujunevad need piletihinnad 170-200 euro vahemikku.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Ehk on odavam mujalt lendu alustada, mitte Eestist.
Nii see tihtilugu ongi! Tõeliselt heade kampaaniate käigus on võimalik lennata Riiast Ryanairiga otse Maltale vaid 50-60 euro eest. Selliseid pileteid pole alati kerge saada. Vajab kiiret reaktsiooni. Kui arvestada otselendude asemel odavlendude kombineerimist algusega Riiast, siis näeme samuti keskmisest odavamaid lennupileteid. Põhjus on selles, et Riiast algab Tallinnaga võrreldes rohkem lende, tõstes tõenäosust klappivateks lennuaegadeks Malta lendudega erinevates Euroopa sihtkohtades. Taolised kombineeritud lennud maksavad keskeltläbi 110-160 eurot. Erinevalt otselendudest on võimalik kombinatsioone leida madalhooajal, näiteks jaanuaris või novembri keskpaigas.

Milliseid variante veel on?
Malta on saar. Igasugused auto- ja bussireisid jäävad seega kõrvale. Võttes eesmärgiks võimalikult soodsa hinna, siis pole mõtet hakata vaatamagi autosõidu ja autosid vedava praami/laeva kombinatsioone. Puhkusereisijad võivad huvi pärast kiigata ka erinevaid tšarterlende ja reisikorraldajate poolt kokku klopsitud pakette. Siiski on üsna suur tõenäosus, et need on Ryanairi otselendudega võrreldes märkimisväärselt kallimad.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment