Vaata, kuidas osta odavad lennupiletid Dominikaani Vabariiki!

 

Dominikaani Vabariik on suurepärane paik järgmiseks talvepuhkuseks! Tegu on eksootilise sihtkohaga, mille rannajoon ulatub üle 1200 km. Troopilised metsad vahelduvad mägede ja jahmatavate koskedega. Küllaga tegevust leiavad nii päikesekummardajad kui ka aktiivse elu otsijad. Rannikul saab sukelduda, snorkeldada ja surfata. Selles artiklis teeme ülevaate, kuidas Eestist ja lähiriikidest kõige odavama hinnaga Dominikaani Vabariiki kohale lennata.

Kuidas Tallinnast odava hinnaga Dominikaani Vabariiki lennata?
Tavahinnad on Tallinnast algavatele jätkulendudele pigem kallid. Siiski jäävad osadel kuupäevadel lennud 600-700 euro vahemikku. Samas on miinuseks pikad ümberistumised ja väsitavad lennud. Heade reisidiilide jälgimine pole mitte kasulik ainult raha seisukohast, vaid ka lennustressi ja väsimust arvesse võttes. Otseselt Tallinnast algavaid sooduspakkumisi on siiani teinud ainult Turkish Airlines Istanbuli kaudu. 520 euro eest pakuti edasi-tagasi lennupileteid Dominikaani laiema Lõuna-Ameerika lendude kampaania käigus.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kust oleks mõistlik siis lendu alustada?
Nii Riiast kui Helsingist on saanud Dominikaani Vabariiki keskmisest soodsamate hindadega reisida. Air Canada on pakkunud Riiast algavaid lende 560-570 euroga, ent Turkish Airlines on mitmel korral müüki paisanud veelgi odavamate hindadega lende ehk 513-520 euroste hinnasiltidega. Samamoodi on Helsingist pakkunud lennukompanii Condor Düsseldorfi kaudu lende 480-570 euroga. Mugavust armastavad inimesed võiksid aga eelistada Finnairi otselende Helsingist, mis algavad superpakkumiste käigus 540 eurost.

Mõnikord pakutakse erinevatest Euroopa pealinnadest soodusmüükide käigus odavaid lennupileteid Dominikaani. Näiteks on saanud Barcelonast Iberiaga ainult 170 euroga lennupiletid kätte! Kui panna sinna otsa soodsad Ryanairi lennud Tallinnast Barcelonasse, siis tuleb kokkuvõttes ikkagi väga mõistliku hinnaga lennupakett. Sarnaselt on mõned eestlased kasutanud sooduslendu algusega Londonist (311 EUR), lennates sinna kohale Tallinnast mõne odavlennukaga.

Aga kuidas on viimase hetke lendudega?
Mõnikord on neid saadaval küll. Stockholmist on saanud 199-227 euroga ja need polnud päris päev enne pakkumisele pandud. Niiviisi on saanud Tallinnast Dominikaani Vabariiki alla 400 euroga, kui Rootsi lennud pole väga kallid olnud. Helsingist on olnud reisifirma TUI pakkumisi harva. Ühel korral sai viimase hetke lennu kätte 195 euroga. Peamiselt viivad TUI otselennud Punta Canasse ja Puerto Platasse. Kes viitsivad rohkem kombineerida, siis vahel saab üsna mõõduka hinnaga Brüsselist kohale TUI teenuseid kasutades. Reisidiilide saitidel on olnud pakkumisi, kus on kombineeritud 300 euroseid TUI pileteid Brüsselist ja alla 200-euroseid Tallinn-Brüssel-Tallinn pileteid, mille puhul jäi koguhind alla 500 euro.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment