Kuidas hea hinnaga Monacos ära käia?

 

Monaco on vürstiriik, mis asub Vahemere ääres ja on pindala poolest maailmas väiksuse poolest teisel kohal. See pisike riik on vägagi tuntuks saanud oma luksusliku Monte Carlo kasiino ja kauni asukoha pärast. Huvitav fakt on seegi, et Monaco on maailma kõige tihedamalt asustatud riik! Nii mõnedki inimesed on võtnud endale eesmärgiks vähemalt korra elus selles Prantsusmaaga piirnevas pisiriigis ära käia. Sellepärast teemegi põgusa ülevaate erinevatest variantidest, kuidas Eestist soodsa hinnaga Monacosse kohale saada.

cathedral-187368_640

Kas Eestist saab otselennuga Monacosse?
Otse Monacosse pole võimalik Eestist lennata, kuna vürstiriigil puudub oma lennujaam. See-eest on neil olemas helikopterite maandumisplats, kuid kes hakkab Eestist helikopteriga Monacosse lendama? Põhiliselt teenindab Monacot Nice’i lennujaam, mis asub riigist umbkaudu 30 kilomeetri kaugusel. Seega. Jah, sinna on võimalik Eestist otse lennata aprillist oktoobrini kasutades Nordica/LOTi hooajalisi otselende.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Hooajalise iseloomuga on otselennud ka Norwegianiga Helsingist ja airBalticuga Riiast. Lennufirmadel pole mingit mõtet hoida südatalvel käigus liini, millest on eeskätt huvitatud ranna- ja päikesepuhkust otsivad kodanikud. Kui on ikkagi huvi talvel Monacosse minna, siis on variant lennata Tallinnast-Riiast odavlennufirmadega näiteks Berliini või Londoni kaudu. Hinnad võivad olla madalhooajale kohased. Edasi-tagasi pileti võib Riiast algavate lendude puhul tasku panna juba 70-100 euroga, kui seda mitu kuud ette osta. Tavaliselt on niivõrd soodsaid pakkumisi saadaval Ryanairi ja easyJeti lendudele.

load-line-188952_640

Ehk on otselennu asemel odavamaid võimalusi?
Suvisel hooajal on odavlendude maastikul kõvasti kirevam pilt Nice’i suunal, sest avanenud on paras hulk ainult suvel töötavaid liine. Jällegi, kui tükk aega ette osta ja kasutada odavlennufirmade sooduskampaaniate ajal välja paisatud piletihindu, siis saab Nice’i kohale keskeltläbi 100-140 euroga. Viimasel hetkel tipphooajaks ostetud piletid võivad olla isegi näiteks Ryanairiga Londoni kaudu lennates üle 200-300 euro. Kusjuures airBalticuga on saanud Tallinnast Riia kaudu Nice’i lennates suvehooajaks pileteid alates 130 eurost, nii et kindlasti tasub jälgida Reisitarka ja parimatel pakkumistel silm peal hoida.

Ja kuidagi veel?
Kui aeg ja raha pole niivõrd määravad, siis on võimalik Monacosse saamiseks ühendada lende, ronge ja autorenti. Näiteks võid lennata easyJetiga Tallinnast Milaanosse ja sealt rentida auto. Seejärel võid tiirutada Põhja-Itaalias autoga ja teha ka väike “lisaekskursioon” Monacosse. Samuti saavad seikluslikud hinged lennata kõige odavama piletiga Berliini või Pariisis ja sealt Monaco poole hääletama hakata. Eriti rahakad bossid võivad lennata Nice’i ja sealt edasi minna Monacosse helikopteri transfeeriga.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment