Iirimaa reis – kuidas odavalt Iirimaale saada?

 

Dublin. Kena arhitektuur, head ostlemisvõimalused ja atmosfäärikad pubid.
Galway. Tuntud festivalid, maitsev toit ja kultuurielamused.
Kerry ring. Kaunis loodus, lummavad vaated ja võrratud fotovõimalused.

Ja need on ainult mõned sihtkohad ristikheinte roheluse ja härjapõlvlaste maalt. Selge see, et Iirimaa on külastamist väärt. Pealegi on nii mõnelgi eestlasel Iirimaal vaja tööasjus käia. Aga kuidas odavalt kohale saada? Kuidas teha Iirimaa reis võimalikult soodsaks?

ireland-233369_640

Tallinnast lendamine parim moodus
Eestist on kõige kiirem, mugavam ja soodsam viis Ryanairi odavlennud Tallinnast Dublinisse. Tavaliselt jäävad kõige taskukohasemad hinnad 60-70 euro piirimaile. Loomulikult pole selliseid hindu pidevalt saada, vaid selleks peab õigel ajal pakkumise peale sattuma. Tavahinnad on pigem 70-125 eurot. Samas peame mainima, et puhtalt rahalisi väljaminekuid silmas pidades ei pruugi Tallinnast algavad lennud alati 100% odavaim tehing olla.

Riiast võib olla veelgi odavam
Meile teadaolevalt on olnud madalaimad hinnad Riiast Dublinisse ainult 29 eurot edasi-tagasi lennu eest. See on tõeliselt hea reisidiil, arvestades, et mõnikord on võimalik bussiga Tallinnast Riiga sõita vaid ühe euro eest. Seesuguse hinnaga lennud toimusid samuti Ryanairiga ja neid pidi ette ostma vähemalt kolm kuud. Nii mõnigi kord on olnud Riiast pakkumisi 60-70 eurostele edasi-tagasi piletitele, kui Eestist saadaval vaid tavapärastest soodustest kallimad otsad.

NB! Ryanairi lennud Tallinnast Dublinisse on hooajalised. Teisisõnu algavad need kevadel ja lõppevad hilissügisel. Talvel lende ei opereerita. Samas Riia-Dublin-Riia on aastaringne liin.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

killarney-204401_640

Helsingist? Ei aitäh!
Erinevad sooduspakkumisi üles riputavad lehed on aeg-ajalt postitanud reisileidudena Helsingist algavaid Norwegiani lende hinnavahemikus 125-145 eurot. Me ei soovita neid kasutada, sest juurde lisandub ju Tallinnast Helsingisse ja tagasi saamise kulu. Samuti Helsingi kesklinnast lennujaama liikumine. Küll aga on see hea variant Soomes elavatele eestlastele, kuna Helsinki-Vantaa lennujaamast Ryanair Dublini poole (ja kuhugi mujale) tiibu ei tõsta.

ireland-2901_640

Soodsalt seitsme maa ja mere taha
Dublin on edasi lendamiseks võrdlemisi hea sihtkoht. Täiesti mõeldav on sobivate lennuühenduste korral kasutada kahte sooduspakkumist korraga, näiteks edasi-tagasi odavlende Tallinnast ja üllatavat lennudiili algusega Dublinist. Viimaseid on aja vältel korduvalt ette tulnud. Muuhulgas edasi-tagasi lennuotsad Dublinist Malaisiasse, Keeniasse, Tansaaniasse alla 400 euro ja Hong Kongi, USAsse alla 300 euroga.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment