Kuidas osta lennupiletid Korfule alla 200 euroga?

 

Kaunite randade, lopsaka vahemerelise looduse ja maitsva kreeka köögiga õnnistatud Korfu saar kutsub korra külastanud reisijaid aina tagasi ja tagasi. Kuigi saare mõned piirkonnad on lootusetult massiturismi küüsi sattunud, siis leiab siiski mitmetest piirkondadest ehedat Kreeka saarte elu!

Päikeseküllased rannad meelitavad ligi suviseid puhkajaid, ent isegi põhilisest hooajast väljaspool on võimalik nautida mitmekesist puhkust. Järgmistes lõikudes avame erinevaid võimalusi, kuidas Tallinnast ja lähiriikidest mõistliku hinnaga lennupiletid Korfule hankida.

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Korfule?
Siiani on Tallinnast Korfule pakkunud keskmisest odavama hinnaga lennupileteid kolm erinevat ettevõtet: Aegean Airlines, Ellinair ja FlexFlight.

Kaks viimast tunduvad kahtlased? Tegu on peamiselt tšarterlende pakkuvate firmadega, ent odavate hindade otsijate rõõmuks on mõlemate lennud tihti erinevates piletiportaalides esindatud.

Kõige odavamaid edasi-tagasi otselende on pakkunud Kreeka kompanii Ellinair, müües pileteid ainult 75 euroga! Enamasti on siiski Ellinairi otselendude hinnad jäänud 100-220 euro vahemikku.

FlexFlighti lennud on soodushindade raames olnud saadaval 190-210 euroga. Erinevalt kahest eelmisest pakkujast ei tee Aegean Airlines Tallinna ja Korfu vahel otselende.

Siiski on nii mõnelgi korral nende odavad hinnad olnud vägagi konkurentsivõimelised. Kõige soodsamad lennud Ateena kaudu on müügis olnud 120 euroga, ent enamasti on piletihinnad siiski 130-160 euro kanti jäänud.

Kui vaadata suvalisi kuupäevi Tallinnast Korfule, siis võivad olla lennupiletite hinnad jahmatavalt kallid, muutes Korfu reisi ebamõistlikult kulukaks ettevõtmiseks. Põhjuseid on mitmeid. Näiteks hooajaväliselt ongi vähem lende Korfule, mistõttu tõstab see üksikute kuupäevade hindu.

Peale selle ei pruugi otsingumootorites olla alati kaetud kõik odavlennufirmade piletite kombinatsioonid. Pannes kokku erinevate odavlennufirmade lende on saanud Tallinnast Korfule lennata alates 145 eurost, Riiast mõnikord veelgi odavamalt.

Samas on odavlendude kokku panemine tülikam võrreldes otselendude või ühe suure lennukompanii ametlike jätkulendudega. Samuti säilib ühe lennu julma hilinemise korral oht, et järgmisest lennust tuleb suu puhtaks pühkida ning uus lahendus oma kulu ja kirjadega valmis mõelda.

Kas Riiast saab odavamalt Korfule reisida?
Sarnaselt Tallinnale on Riiastki olnud esindatud soodushinnad nii Ellinairi kui FlexFlight tšarterlendudele. Eriti suurt hinnavahet märgata pole olnud, sest FlexFlighti soodukad on jäänud 160 euro ringi ning Ellinairi omad enamasti 70-130 euro vahel.

Üldiselt ei saaks öelda, et Riiga sõitmine Korfule lendamiseks eriliselt ära tasuks, kui just sealt algusega pole saadaval mõni väga hea kombineeritud odavlend, näiteks Ryanairi ja easyJeti teenuseid kasutades.

Kuidas on lood Helsingi või muude Põhjamaadega?
Kuigi mõne sihtkohaga on saanud Helsingist TUI abil tohutult soodsaid viimase hetke otselende, siis Korfu puhul pole selliseid pakkumisi eriti märgata. TUI otselennud on siiski enamasti jäänud 165 euro kanti.

Küll aga on abiks olnud Norwegiani otselennud Helsingist Korfule, mille puhul on taskukohasemad hinnad alanud vaid 110 eurost.

Milliste hindade korral tasub lennupiletid ära osta?
Kui algusega Tallinnast on saadaval edasi-tagasi piletid Korfule alla 140 euro, siis eriti suvise tipphooaja mõistes on küll tegu vägagi hea hinnaga. Pigem tasuks selliste hindade korral pileti kohe ära võtta, kuna taoline hind ei pruugi sugugi kauaks kestma jääda. Sügiseste lendudega on veidi teine olukord.

Mõnikord on lausa mitu nädalat saadaval keskmisest tunduvalt odavamad lennud Korfule. Põhjuseks on see, et nõudlus on tunduvalt alanenud pärast suvehooaega.

Puhkuste kuldperiood on läbi, kooliaeg on alanud ja päikesepuhkust otsima minnes ei saa olla suvekuudega võrreldes igapäevases vihmavabaduses enam niivõrd kindel.

Saa info parimatest pakkumistest uudiskirjaga SIIT! 🔥

Spämmivaba uudiskirjaga saad jooksvalt megapakkumistest osa!

Leave a Comment