Sardiinia ilm kutsub? Soovitused soodsate lennupiletite ostmiseks leiad siit!

 

Sardiinia on üks Vahemere suurimaid saari, mis võtab kõiki külastajaid vastu võrratute vaadete, hõrkude roogade ja imevahvate väikelinnadega. Kindlasti ei jäta Sardiinia külmaks kõiki päikesekummardajaid, kuna hooajaliselt on seal küllaga võimalusi rätik rannaliivale laotada ja rannapuhkust nautida. Sardiinia ilm ja kliima on mõnusad, vähemalt suvel! Samas pole Sardiinia näol tegu sihtkohaga, kuhu oleks meeletult kerge kähku ja odava hinnaga kohale saada. Reisi planeerimise teeb kõvasti kergemaks üldiste hinnatrendide ja lennufirmade tundmine, et oma piletite eest mitte üle maksta. Järgnevalt teemegi ülevaate, kuidas Eestist Sardiiniasse võimalikult odava hinnaga kohale saada. Seejuures ei välista me lendude alustamist mõnest lähiriigi pealinnast. Mõnikord on see isegi täiendavaid transpordikulusid arvestades kõige odavam lahendus.

Kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast Sardiiniasse?
Traditsioonilised lennufirmad pole häid pakkumisi Eestist Sardiiniasse turule paisanud. Siiski on mõningaid erandeid esinenud, kuidas osta soodsa hinnaga lennupileteid. airBaltic on pakkunud mõistlike ümberistumise aegadega lende Tallinnast Olbiasse Riia kaudu, jättes piletihinnad 200 euro ringi. Samuti on Aurinko pakkunud viimase hetke reiside raames Tallinnast lennupileteid alates 250 eurost. Mõlemad reisidiilid on pigem erandlikud. Tavahinnaga piletid jäävad Sardiinia vahemerelise ilma kogemiseks pigem 250-400 euro vahemikku.

Seepärast kasutavad paljud eestlased Sardiiniasse jõudmiseks odavlennufirmade lennupiletite sobitamise võimalust. Teisisõnu ostetakse näiteks Ryanairi ja easyJeti erinevaid odavaid lennupileteid, mille ajad omavahel klapivad. Niiviisi on saanud Tallinnast Barcelona ja Milaano kaudu Sardiiniasse 90-150 euroga. Samamoodi on odavlendude kombineerimine algusega Riiast viinud hinnad veelgi madalamaks. Lõunanaabrite pealinna lennujaamast lendu alustades on saanud edasi-tagasi lennupiletid Sardiiniasse 82-94 euroga.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Milliseid variante veel on Sardiiniasse jõudmiseks?
Kui jutuks tulevad kõige soodsamad lennud, siis on jäänud vaid viimase hetke lennud Helsingist ja Stockholmist. TUI viimase hetke pakkumised algusega Helsingist sõltuvad tugevalt läbimüügist ja nende hankimiseks peab enamasti üsna kiirete näppudega olema. Samuti pole tegu pakkumistega, millega oleks absoluutselt võimalik oma järgmist puhkust planeerida. Viimaste istekohtade alles jäämine on juhuslik protsess. Küll aga on õnnelikud hankinud endale pileteid 55-95 euroga. Stockholmis on TUI hindu veelgi madalamale surunud. Edasi-tagasi lennupiletid Sardiiniasse on saadaval olnud ainult 45 euroga. Veelgi hämmastavam oli selle pakkumise juures tõsiasi, et niivõrd odava hinnaga lende sai osta nädal aega enne väljalendu. Nii et tasub jooksvalt pakkumistel silm peal hoida! Kõik kasulikud reisidiilid ja lennuleiud postitatakse Reisitarga Facebooki lehele, kliki siia, et hakata kohe jälgima!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment