Kreeta reis – räägime, kuidas soodsalt Kreetale minna

 

Kreeta reis viib Kreeka suurimale saarele, mis on tõeliselt eriline paik. Kreetat külastatakse nii rannapuhkuse, ajaloo kui looduse pärast. Teeme põhjaliku ülevaate, kuidas Kreeta reis võimalikult odavaks teha ehk millised on soodsaimad lennuvõimalused muinasjutulisele saarele.

orthodox-165084_640

Varakult ette ostetud Aegean Airlinesi piletid
Aegean Airlinesi Tallinnast algavad lennud on avanud eestlastele võimaluse tavapärasega võrreldes tunduvalt odavamalt erinevatele Kreeka saartele sõita. Oleme kindlaks teinud, et Aegeaniga lennates on kaks põhilist ajahetke, mil lennud kõige odavamad, ent kindlalt arvestada tasuks neist ainult esimese ajaperioodiga. Esimene soodsam ajaline aken avaneb hetkel, kui esimesed lennupiletid müüki tulevad. Näiteks 2017. aasta suveks muutuvad suure tõenäosusega odavaimad piletid saadavaks 2016. aasta septembris-oktoobris. Sellest hetkest hakkavad piletid vaikselt kallimaks minema, kuna odavama hinnaklassi lennud kaovad eest ära. Eelmainitud juhul algab soodsam hinnaklass 110 eurost.

Siiski … kõik võimalused taskukohaseks Kreeta reisiks ei pruugi esimese perioodi möödumisega kadunud olla. Nimelt võivad tühjaks jäänud kohad tunduvalt odavama hinnaga suvel uuesti müüki minna ja seda paar nädalat/kuni kuu enne väljumist. Samuti võib üksikutele kuupäevadele millegipärast väiksem nõudlus olla ja selliseid pileteid on võimalik kogu aeg hankida.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

sea-777555_640

Norwegiani lennud algusega Helsingist või Oslost
Norra odavlennufirma tavatseb kõrghooajal avada otselennuliine nii Helsingi kui Oslo ja Kreeka saarte vahel. Eelnevatel aastatel on olnud Helsingi ja Kreeta vahel otseühendus ning kõige odavamad lennupiletid on olnud edasi-tagasi lennu eest ligikaudu 150 eurot.

goats-497910_640

Ryanairi lennud algusega Vilniusest
Iiri odavlennufirma Ryanair opereerib hooajalisi lende Vilniuse ja Kreetas asuva Chania vahel. Eestist Vilniusesse on võimalik saada vägagi odavate piletihindadega kasutades Simple Express või mõne muu bussifirma sooduskampaaniaid. Tähtis on üle kontrollida Chaniasse saabumisajad, kui lend jõuab hilja, siis ühistransporti enam ei käi ja tuleb takso eest eraldi maksta. Kui õnnestub Ryanairiga väga odavad piletid saada, siis tasub kaaluda kasvõi ühe otsa Tallinnast Vilniusesse lendamist, et reis ei kujuneks liialt ebameeldivaks pikkade bussisõitude ja ootamatute väljaminekute tõttu.

crete-86696_640

Viimase hetke lennupakkumised Helsingist Kreeka saartele
Suvisel ajal on Soome reisikorraldajad pakkunud viimase hetke otselende Helsingist Kreetale vaid 100 euroga. Loomulikult on see Kreetale jõudmiseks variant, mille puhul pole kunagi ette teada, millal täpselt seda kasutada saab. Seega, ahvatlev võimalus eriti spontaansetele inimestele meie seast! Vajuta siia, et hoida end kursis viimase hetke pakkumistega.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment