Kuidas hankida odavad lennupiletid Tallinnast Lõuna-Aafrikasse?

 

Lõuna-Aafrika Vabariik on terve Aafrika kontinendi üks parimaid kohti, kus nautida aktiivset puhkust metsikus looduses. Samuti on see suurepärane sihtkoht kõikidele safarist unistajatele, kuna seal on võimalik kohata nii lõvisid, leoparde, pühvleid, elevante kui ninasarvikuid. Suurematest linnadest väljumisel avanevad vaated jahmatavad ka kogenud reisiselle. Samas tasub julgelt avastada Kaplinna ja väiksemaid linnu, kuna needki pakuvad küllaga avastamisrõõmu. Nüüd heidamegi pilgu, kuidas Lõuna-Aafrika Vabariiki Eestist ja lähiriikidest soodsa hinnaga lennupileteid soetada.

Kuidas hankida odavad lennupiletid Tallinnast Lõuna-Aafrikasse?
Lõuna-Aafrika reisi aitavad vaieldamatult odavamaks muuta mõistliku hinnaga lennupiletid. Tavahinnad jäävad enamasti 600-800 euro vahemaale. Mõnikord võib küll leida 540-euroseid hindu Turkish Airlinesiga Istanbuli kaudu, kuid oluline on märgata, et mugavamate ümberistumistega lennud jäävad tihti 1000 euro ringi. Kui eesmärgiks on kiire saabumine, siis Eestist pakub kõige sujuvamaid ühendusi Lufthansa. Suvaliste kuupäevade valimise asemel on tunduvalt kasulikum jälgida jooksvaid reisidiile ja lennuleide, et muuta oma reis odavamaks. Enamasti on odavamad hinnad Kaplinna suunal, kuid aeg-ajalt on võimalik leida lennupakkumisi, mille sihtkohaks on Johannesburg.

Tallinnast on kõige soodsamaid lende pakkunud Air France koostöös KLMiga ja Turkish Airlines. Air France’i ja KLMi soodsad lennud on alanud 390 eurost, küündides kohati 440-460 euroni. Samas on Turkish Airlinesi jätkulennud alanud 460 eurost, kuid siiski on tavahindu arvestades tegu tubli soodusega. Samuti on toimunud Milanost mitmeid odavaid lennupiletite müüke Lõuna-Aafrikasse, mis on eestlastele suurepärane variant, kuna Tallinnast saab lennata Milanosse madalate hindadega, kui kasutada Ryanairi teenuseid.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kas oleks mõistlikum alustada lendu hoopis Helsingist?
Otseselt mitte, sest pigem on olnud kõige soodsamad lennud just nimelt Tallinnast. Helsingi sooduspakkumised Kaplinna on jäänud 450-530 euro vahemikku selliste kompaniidega nagu Qatar Airways ja Turkish Airlines. Muidugi oleneb kõik kindlast ajahetkest. Kui Eestis on hinnad laes, siis võib just olla sel ajal mõni kampaaniahind Helsingist, mille puhul on targem osta ikkagi lend algusega põhjanaabrite suurimast lennujaamast.

Ehk hoopis Riiast või Stockholmist?
Stockholmist on olnud kohati tõeliselt odavad hinnad Ethiopian Airlinesiga Lõuna-Aafrikasse. Isegi Tallinn-Stockholm-Tallinn otsa juurde lisades on saanud alla 400 euroga edasi-tagasi lennupiletid Kaplinna. Samuti on pakkunud Turkish Airlines Stockholmist Istanbuli vahemaandumisega lende Lõuna-Aafrika Vabariiki 370 euroga. Riiast erilisi soodukaid pole näha olnud. Siiani üks silmapaistvamaid allahindlusi on olnud KLM ja Air France’i koostöös pakutud lennud LAVi 470 euroga.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment