Millise hinnaga Mehhiko lennupiletid tasub kohe ära osta?

 

Vürtsika köögi austajate meka Mehhiko ei tõmba inimesi ligi ainult toidu pärast. Tegu on suure riigiga, kus leidub palju põnevat: imekauneid randu, udusse mattunud vihmametsi, sigina-saginaga täidetud linnu ja kaktustega külvatud kõrbeid. Mehhiko sobib mesinädalateks, perepuhkuseks ja seiklusreisiks! Viimastel aastatel kuulevad üha enam eestlasi Mehhiko kutset, nii et seepärast uurimegi välja, kuidas ikkagi Eestist kõige odavamate hindadega Mehhikkosse lennata saaks. Ehk on mõistlik lennupiletid Mehhikosse hoopiski algusega lähiriikide pealinnadest hankida?

Kuidas lennata soodsa hinnaga Cancuni?
Üks suurimaid tõmbemagneteid Mehhikos just puhkusereiside seisukohast on legendaarne Cancun. Kõige odavam on sinna lennata TUI viimase hetke pakkumistega algusega Helsingist. Nende hinnapommide käigus on pakutud edasi-tagasi lennupileteid alates 290 eurost, jäädes enamasti ikkagi 320-390 euro vahemikku. Tallinnast on pakkunud kõige odavamaid lennupileteid Cancuni hollandlaste KLM, seejuures algasid piletite hinnad 380 eurost, kuid reisidiilina on esitletud ka pakkumisi, mille puhul küündis lennupiletite maksumus 550 euroni. See pole iseenesest valesti sildistatud hind, sest tavapäraste lennupiletite hinnad võivad aeg-ajalt isegi 500-600 eurot kallimad olla.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Aga kuidas reisida odavalt Mexico City’sse?
Tavahinnad Tallinnast ja lähiriikide pealinnadest Mexico City’sse kipuvad olema üle 800 euro. Kui osta piletid üsna lühikest aega ette, siis võivad hinnad vabalt üle 1000 euro olla. Kahjuks ei saa Mexico City puhul eriti sagedastest soodushindadest algusega Tallinnast, Riiast või Helsingist just väga tihti rääkida. Eriti võrreldes Amsterdamisega, kust on saanud nii Iberia, Lufthansa kui Aeromexicoga edasi-tagasi lennupiletid kätte alla 500 euro. Kõige odavamaid pileteid on Hollandi pealinnast pakkunud Iberia ja Aeromexico 370 euroga. Milano Malpensa lennujaamast on Lufthansa koostöös Air Canadaga müünud pileteid Mehhiko suurimasse linna vaid 270 euro eest. Kui sinna otsa lisada soodsad lennupiletid odavlennufirmaga easyJet Tallinnast Milanosse, siis on jätkuvalt tegu väga isuäratava hinnaga. Lisaks eelnevale tasub veel märkida American Airlinesi ja United’i odavad lennupiletid Mexico City’sse algusega Oslost: pileteid sai osta 415 euroga. Isegi, kui reisidiilile lisada juurde lennupiletid Tallinnast Oslosse, siis võinuks sellest ikkagi tavaliste hindadega võrreldes rahakotti säästvam lennuplaan kujuneda.

Millise hinnaga lennupiletid Mehhikosse tasuks kindlasti ära osta?
Kui näed, et Tallinnast, Riiast või Helsingist on müügis lennupiletid Mehhiko pealinna alla 500 euroga, siis võid üsna kindel olla, et tegu pole sugugi paha lennupakkumisega. Nii mõnedki reisidiilid üle 500 euro on ikkagi kenad pakkumised, sest tavaliste lennupiletite hinnad võivad julgelt üle 800 euro küündida. Paindlike elukorralduste puhul võivad kõne alla tulla viimase hetke pakkumised reisikorraldaja TUI kaudu Helsingist. Lisades neile Helsingisse saamise kulud otsa, saab ikkagi kogumaksumust arvestades lugeda rahalise tulemuse väga viisakaks kokkuhoiuks.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Skyscanner. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂