VAATA ÜLE: Uued otselennud Tallinnast 2018. aastal

 

Viimastel aastatel on avatud Tallinnast mitmeid uusi lennuliine ja 2018. aastal see trend jätkub. Kuigi põhiliselt on uued otselennud Tallinnast hooajalised, siis annavad need siiski põnevaid võimalusi sihtkohtade avastamiseks või isegi rohkem variante soodsate jätkulendude leidmiseks. Aga uurime lähemalt, milliste lennukompaniide ja liinidega ikkagi tegu on!

Otselend: Tallinn – Malta – Tallinn
Lennukompanii: Ryanair
Lennud algasid: 29.03.2018
Hooajaline liin ehk viimane lend Maltale väljub Tallinnast 25. oktoobril. Lennud toimuvad kord nädalas neljapäeviti. Ühe otsa hinnad on kõikunud 60-110 euro vahel. Sooduskampaaniate ajal on edasi-tagasi lendude maksumused olnud vahepeal 100 euro ringis. Tegu on igal juhul hea pakkumisega, sest otselennud aitavad aega kokku hoida.
Loe ka: Kuidas odavalt Maltale reisida?

Otselend: Tallinn – Paphos – Tallinn
Lennukompanii: Ryanair
Lennud algasid: 26.03.2018
Viimane otselend Tallinnast Küprosele toimub 26. oktoobril, mis lõpetab ametlikult Ryanairi Paphose lendude hooaja. Seniks toimuvad aga lennud kaks korda nädalas, esmaspäeviti ja reedeti. Ühe otsa hinnad on väga kõikuvad, ulatudes vaid paarinädalase perioodi vältel 60 eurost 170 euroni. Keskeltläbi on võimalik Ryanairi soodsamate hindadega saada edasi-tagasi piletid umbes 180 euro eest. Sooduskampaaniate ajal võivad hinnad äkiliselt langeda, nii et kindlasti tasub Reisitarga Facebooki lehel silm peal hoida.
Loe ka: Kuidas odavalt Küprosele reisida?

Otselend: Tallinn – Kiiev – Tallinn
Lennukompanii: Wizz Air
Lennud algasid: 21.06.2018
Lennud toimuvad kolm korda nädalas ja tegu on hooajalise liiniga, mistõttu on võimalik lennata Tallinnast Ukraina pealinna oktoobrini. Lend maandub Kiievi rahvusvahelises Zhuliany lennujaamas (kood: IEV). Kõige soodsamad ühe otsa piletid on siiani olnud hinnaga 14.99 eurot. Üldiselt jäävad hinnad edasi-tagasi piletite korral pigem 70-120 euro vahemikku.
Loe ka: Kuidas odavalt Odessasse reisida?

Otselend: Tallinn – Ohrid – Tallinn
Lennukompanii: Nordica
Lennud algasid: 01.06.2018
Makedooniasse samanimelise järve äärde viivad Nordica otselennud toimuvad kord nädalas (sinna reedel ja tagasi laupäeva esimestel öötundidel). Hooajalised lennud kestavad 14. septembrini. Edasi-tagasi lendude maksumus algab 200-220 eurost.

Otselend: Tallinn – Constanta – Tallinn
Lennukompanii: Nordica
Lennud algasid: 16.06.2018
Rumeenias Musta mere rannikul paiknevasse Constantasse hakkavad toimuma otselennud kuni 28. septembrini. 16.06-23.06 ja 01.09-28.09 perioodidel on üks lend nädalas, ülejäänud ajal aga kaks lendu nädalas (kolmapäeviti ja laupäeviti). Edasi-tagasi lendude hinnad algavad 180-200 eurost.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Otselend: Tallinn – London – Tallinn
Lennukompanii: Wizz Air
Lennud algavad: 17.09.2018
Wizz Airiga saab hakata lendama London Lutoni (kood: LTN) lennujaama neli korda nädalas: esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti. Ühe otsa hinnad algavad 30 eurost, ent võivad sõltuvalt Wizz Discount Club liikmestaatusest tulenevalt või soodusmüükidest ajendatuna odavamad olla. Keskeltläbi on võimalik lennata Tallinnast Lutoni lennujaama ja tagasi 80-120 euro eest. Kuigi Tallinnast Londonisse lendavad juba easyJet, Ryanair ja British Airways, siis tegu on ikkagi rõõmustava uudisega, kuna kellaaegadest lähtuvalt on vähemalt ühel otsal võimalik kasutada Wizz Airi uusi lende ümber istumiseks näiteks Lõuna-Euroopast tulevatele odavlendudele.
NB! 27.03.2018 alustas Tallinnast otselende Londonisse ka airBaltic! Nende lennukid maanduvad Gatwick lennujaamas.
Loe ka: Kuidas odavalt Londonisse reisida?

Otselend: Tallinn – Edinburgh – Tallinn
Lennukompanii: Ryanair
Lennud algavad: 29.10.2018
Viimati sai Ryanairiga Šotimaale lennata aastatel 2010-2012. Nüüd on selleks avanenud uus võimalus: lennud toimuvad kaks korda nädalas esmaspäeviti ja reedeti. Siiamaani on kõige soodsamad piletihinnad alanud 97 eurost, jäädes sooduspakkumiste korral enamasti siiski 110-120 euro vahemikku. Siiski tasub oodata sügise poole hinnakampaaniaid, kuna mõõduka täituvuse korral võivad hinnad veelgi langeda.
Loe ka: Kuidas on Ryanairiga lennata?

Otselend: Tallinn – Stockholm – Tallinn
Lennukompanii: airBaltic ja Norwegian
Lennud algavad: 28.10.2018 (mõlemad lennukompaniid)
Sügisel hakkavad lendama Tallinnast Stockholmi nii airBaltic kui Norwegian. Lätlaste lennukompanii hakkab opereerima tervelt 12 lendu nädalas, seejuures algab ühe otsa hind umbkaudu 35 eurost. Norwegian hakkab reisijaid Tallinna ja Stockholmi vahel lennutama kolm korda nädalas: teisipäeval, neljapäeval ja pühapäeval. Keskmised hinnad on Norwegianil umbes 10 eurot odavamad. Lisaks neile kahele ettevõttele teenindavad sama otseliini juba Nordica ja SAS Scandinavian Airlines.
Loe ka: Kas eelistada Rootsi minekul lendu või laevasõitu?

Otselend: Tallinn – Oslo- Tallinn
Lennukompanii: airBaltic
Lennud algavad: 28.10.2018
airBaltic hakkab lendama Tallinnast Oslosse kaks korda nädalas: kolmapäeviti ja pühapäeviti. Kõige soodsamad piletihinnad hakkavad 29 eurost ühe suuna kohta, ent tuleb arvestada, et sellise BASIC taseme pileti puhul on hinna sees ainult käsipagas.

Otselend: Tallinn – Kittilä – Tallinn
Lennukompanii: Finnair
Lennud algavad: 14.12.2018
Finnair hakkab lendama Tallinnast Kittilässe jõulukuust kuni 29. märtsini. Lennuk tõuseb reedeti õhku Kittiläst 08:15, maandudes Tallinnast 09:55. Tagasi Kittilässe väljub lend 10:45 ja jõuab tagasi Lapimaale 12:25. Kittilä lennujaam asub ainult väikese autosõidu kaugusel mitmetest tuntud Soome suusakohtadest nagu Ylläs ja Levi. Kõige odavamad edasi-tagasi lendude piletihinnad on alanud 115 eurost!
Loe ka: Kuidas soodsa hinnaga Soome reisida?

Leave a Comment