Kuidas hankida odavad lennupiletid Tallinnast ja mujalt Puerto Ricosse?

 

Avasta Hispaania ja Ameerika kultuuride segu Puerto Ricos! Kaunis Kariibi mere rannik ootab sind sellele saarele puhkama koos maitsvate kohalike toitude ja põnevate troopiliste vihmametsadega. Selles blogipostituses teeme ülevaate, kuidas osta odavad lennupiletid Tallinnast või meile lähedal asuvatest linnadest Puerto Ricole!

Kuidas osta soodsad lennupiletid Puerto Rico reisi jaoks algusega Tallinnast?
Tallinnast on pakutud korduvalt odavaid lennupileteid Puerto Ricole. Kõige soodsamad hinnad on siiani olnud British Airwaysi ja Finnairi koostööna sündinud sooduskampaania ajal, mille käigus sai edasi-tagasi pileteid Tallinnast Helsingi ja mõne muu linna kaudu ainult 280 euroga. Samuti on pakkunud tavapärasest soodsamaid hindu Air France ja KLM: lennupiletid on saanud odavaimas hinnaklassis tasku pista vaid 360 euro eest. Soodsate piletite hankimine just Tallinnast muutub kergemaks Norwegiani otselendude alustamise tõttu 2018. aastal sügisel Tallinnast Stockholmi. Uue otseliini avamine tõstab tõenäosust, et ostukampaaniate käigus saab klappima osadel kuupäevadel nii Norwegiani Tallinn-Stockholm kui ka Stockholm-Puerto Rico lennud.

Kui aga üldiseid piletihindu jälgida, siis ei saaks öelda, et need just meeletult odavad oleksid. Pigem on Tallinnast osadel perioodidel isegi kallim lende alustada, kui kõrvutada tavapäraseid hindu näiteks Helsingiga. Enamasti jäävad hinnad ikkagi 600-1000 euro vahemikku sõltudes hooajast, lennukompaniist, ümberistumiste arvust ja muudest faktoritest.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

Kas Riiast saab odavamalt Puerto Ricosse lennata?
Jah, aga peamiselt sooduslendude pakkumiste ajal. Eelnevalt välja toodud lennupiletite kampaaniad olid saadaval ka algusega Riiast. British Airwaysi + Finnairi 280-eurosed piletid sai Riiast algavate lendude puhul kätte hoopis 225 euroga. Air France ja KLM lendude korral oli lennuhindade vahe 40 eurot Riia lennujaama kasuks. Siiski tuleb siinkohal enne ostmist mõelda ja võtta aeg maha: kas Riiga ja tagasi sõitmise täiendav kulu ikkagi tasub kokkuvõttes ära? Kindlasti erineb mõttekäik Põhja- ja Lõuna-Eestis elavate inimeste vahel.

Kuidas on lood Puerto Rico reisi alustamisega Helsingist?
Kõige rohkem odavaid lennupiletite hindu on pakkunud üle lahe Norwegian. Soodsaimad edasi-tagasi piletid Helsingist Puerto Ricosse on saanud kätte 350 euroga, kuid enamasti jäävad ikkagi sooduskampaaniate käigus müüki paisatavate lennupiletite maksumused 370-440 euro vahemikku. Samuti on Helsingist odavamaid lende müünud hollandlaste KLM, mille puhul on kampaaniahinnad jäänud 260-280 euro vahemaale. Vähemalt paar korda on suurema Star Alliance lennundusallinsi liikmete soodusmüügi käigus olnud võimalus osta Lufthansa ja Air Canada koostöös lennupileteid Helsingist Puerto Ricosse 340 euroga.

Millise hinnaga lende Puerto Ricosse tasub kindlasti ära osta?
Kui meie regioonist saab lennupileteid Puerto Ricosse alla 400 euro, siis on see kindlasti parajalt mõnus reisidiil, mida võib julgelt ära kasutada. Haruldasel juhul võib lend kujuneda veelgi odavamaks, näiteks alla 300 euro. Sel juhul võib juba hea õnne peale loota, kuivõrd taolise hinnaga piletid kipuvad väga ruttu läbimüügi saavutama. Tõsisema soovi korral tasub väga ruttu lennupiletid ära broneerida!

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment