Singapur on värvidest pakatav ja meelelahutuse võimalustest kubisev linnriik Kagu-Aasias. Isegi riigi lennujaam on omaette vaatamisväärsus: troopiliste aedade ja ohtrate tegevustega täidetud lennujaam on valitud mitmeid kordi maailma parimaks.

Kui aega on pikemalt, siis tasub Singapuri kaaluda transiitjaamana. Sealt saab Aasia odavlennufirmade teenuseid kasutades soodsa hinnaga edasi reisida Indoneesiasse, Malaisiasse ja teistesse tuntud Aasia sihtkohtadesse.

Kuidas hankida odavad lennupiletid Tallinnast Singapuri?
Singapuri on lennufirmade vahel suur konkurents ja sellest võitlusest pole ka Tallinna lennujaam sugugi kõrvale jäänud. Pealinnast on läbiaegade pakkunud soodsaid hindu Singapuri paljud erinevad lennukompaniid.

Läbi aegade kõige soodsamaid hindu on pakkunud Air France ja KLM, mille puhul jäi hinnamadalik ainult 330 euro juurde. Ülejäänud soodushinnad nendelt kompaniidelt on olnud 360-430 euro vahemaal. Sarnaselt konkurentsikaid hindu on pakkunud poolakate LOT, misjuhul on Varssavi kaudu toimuvad lennud alanud 390 eurost.

Järgmisena astub areenile British Airways, mille korraldatud lennud on olnud 460 euro ringis. Turkish Airlines on pakkunud arvukalt sooduslende Tallinna ja Singapuri vahel. Hinnad on jäänud 450-500 euro vahemaale. Erandiks on ühekordne veahind, mille puhul sai edasi-tagasi lennupiletid kätte ainult 240 euroga!

Muude ettevõtete kõrval on end proovinud tõestada ka Lufthansa. Kõige soodsamaid lende Tallinnast Singapuri on saanud eestlased osta 415-420 euroga. Samuti on Finnairi ja Qatar Airwaysi koostöös olnud piletihindu 515 euroga.

Jah, need piletihinnad on küll teiste sooduspakkumistega võrreldes kõrgemad, kuid samas on Qatari puhul tegu väga eesrindliku lennufirmaga, mille lennukite pardal on tõeliselt kena Aasiasse lennata.

Muidugi ei saa kõrvale jätta põhjanaabrite Finnairi, kuid üldjoontes on nende sooduskampaaniate jooksul piletihinnad alanud pigem 500 eurost. Kuigi teistesse Aasia sihtkohtadesse on saanud Finnairiga tunduvalt odavamalt, siis Singapur on jäänud kallimaks sihtkohaks.

Ehk oleks mõistlik Singapuri lennata hoopis Helsingist?
Keskeltläbi on sooduspakkumised Singapuri ikkagi Tallinnaga võrreldes madalamate hindadega. Turkish Airlinesi kõige odavamad piletid on alanud 360 eurost, jäädes enamjaolt kampaaniate käigus 390-430 euro juurde.

Sama lugu on Qatar Airwaysiga. Soodsaimad hinnad algavad 360 eurost, ent ülejäänud tavapärasemad soodusmüükide pakkumised kõiguvad 370 ja 450 euro vahemikus.

Lisaks eelnevale kahele lennukompaniile on pakkunud keskmisest soodsamaid edasi-tagasi pileteid Helsingist Singapuri ka Cathay Pacific. Erinevate Euroopa sõlmjaamade ja Hong Kongi kaudu korraldatavad lennud on alanud 390 eurost.

Mida peaks veel teadma Singapuri lendude kohta?
Otsene vajadus Riiast lendude otsimise järgi puudub, kuna Tallinnast algavaid kampaaniaid on õnneks piisavalt tihti. Samuti katab soodsaid Singapuri lende üsna kenasti Helsingi lennujaam.

Mõnikord on küll väga erandlikke juhtumeid, aga neid pole võimalik ette ennustada. Näiteks liikus kunagi ringi Singapore Airlinesi veahind Riiast Zürichi kaudu Singapuri, mille puhul olid piletid müügis naeruväärselt odava 250 euroga! Tegu oli eriti magusa pakkumisega, kuna Singapore Airlines on üks maailma parimaid lennufirmasid.

Saa kohe odavaimad lennupiletid meilile SIIT! 🔥

Spämmivaba uudiskirjaga saad jooksvalt megapakkumistest osa!

Leave a Comment