Britid kibelevad Hispaaniasse puhkama

 

Suurbritannia läbi viidud uuringust selgub, et 60% brittidest tahaksid sel aastal välismaale reisima minna. Lausa 15% vastajatest ütlesid, et nad hüppaksid esimesele lennule, mille ohutust on valitsus kinnitanud.

16% vastajatest soovisid külastada Hispaaniat (v.a. Kanaari saared), millele järgnes 8% vastajatest USA ja 5% uuringus osalenutest Kreeka. Esikolmikule järgnesid Prantsusmaa, Itaalia, Kanaari saared, Türgi ja Portugal.

Ainult 2% vastanutest, kes on harjunud välismaal puhkama, väldiksid kaugemaid reise ja puhkaksid ainult Suurbritannias. Selge on see, et mitmed vastanute poolt mainitud riigid vajavad majanduse turgutamiseks hädasti turismi. Mingi lahendus vast leitakse, aga mis see on?

Omalt poolt soovitame olla lähikuude reisiplaanide tegemisel äärmiselt ettevaatlikud. Suur osa maailma riikidest on jätkuvalt “lukus” või jäiga karantiininõudega pärast saabumist.

Kindlasti tasub olla teadlik, et kiire käibe taastamise eesmärgil võivad reisifirmad ja -bürood teha meeleheitlikke samme ja pakkumisi või realistlikke väljavaateid ilustada.

Seepärast hoidkem meeled kainena, aga siiski positiivse meelestuse reisimise tuleviku osas!