Odav Jaapani reis – nipid Tokyo lennupiletite leidmiseks

 

Jaapan on nii kaugel ja Eesti kultuuriga võrreldes tõeliselt eripärane paik. Ränduril või puhkajal on avastada tõeliselt mitmekesine riik. Üks soodsamaid viise Jaapani reisi alustamiseks on lennata Tokyosse, kuna sellesse tuledesäras suurlinna leidub kõige rohkem soodsa hinnaga lennupakkumisi. Vaatame, kuidas lennata Eestist ja lähiriikidest kõige odavama hinnaga tõeliselt põnevasse Jaapanisse!

japan-955813_640

Tallinnast pulbitsevasse Aasia metropolisse
Meile teadaolevalt on kõige soodsamad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tokyosse alanud 220 eurost, kuid tegu oli veahinnaga. Regulaarsed soodushinnad jäävad Tallinnast alates ligikaudu 400-520 euro vahemikku. Seejuures on tavapärasteks lennukompaniideks Turkish Airlines, Finnair koostöös Japan Airlinesiga ja Scandinavian Airlines. Muide, kuna Tokyosse suunduvate lennufirmade hulgas on Finnair, siis vahel võib leida suurepäraseid reisidiile algusega Tartust. Mõnikord on olnud Vene Föderatsiooni Aeroflotil konkurentidest paremaid hindu, näiteks 390 eurot kohale+koju piletite eest. Kui sooduskampaaniad ja lennuleiud kõrvale jätta, siis saab enamjaolt lennupiletid kätte 550-800 euroga, kuid kaalukauss jääb pigem kallimate hindade poole.

TÄHELEPANU! Reisitark lehelt leiad kõik reisidiilid ühest kohast. Jälgime erinevaid lehti, kontrollime hindu ja postitame leitud lennupakkumised. Viimaste aastate jooksul oleme jaganud selliseid pakkumisi: edasi-tagasi Tallinnast Maltale 23 eurot, Tallinnast Küprosele 34 eurot, Tallinnast Londonisse 20 eurot jne. Hakka kohe jälgima: vajuta siia Reisitark lehele minemiseks või vajuta siia meie Facebooki külastamiseks!

calligraphy-1176332_640

Lennud Helsinki-Vantaa lennujaamast Tokyosse
Tänaseni ühed odavaimad piletid Helsingist Tokyosse on müüki paisatud Scandinavian Airlinesi poolt, mis tähendas reisijate jaoks edasi-tagasi lennupileteid alates 280 eurost. Lõviosa Soome-Jaapani soodushindadest on jäänud 350-450 euro vahemikku, seejuures on lennutajate hulka kuulunud peale SASi ka Aeroflot ja Turkish Airlines. Tavapärased hinnad kipuvad olema sarnaselt Eestile 550-800 eurot, ent erinevalt Tallinna lennujaamast jääb hindade raskuskese tihtilugu 600-700 euro vahemikku.

sushi-727244_640

Riiast ja Vilniusest Tokyosse
Kuigi nii mõnegi sihtkohta puhul kipuvad teistest Baltimaade pealinnadest kujunema rahakotisõbralikumad piletihinnad, siis Jaapani lendude puhul seda väita ei saa. Kui Vilniusest ja Riiast sai poolakate LOTiga edasi-tagasi lennud Tokyosse 420 euroga, siis oli sarnane hind Tallinnastki saadaval. Meile teadaolevalt pole ei Lätist ega Leedust suuremat hulka lennupileteid alla 300 euro müüdud. Siiski võib mõnikord juhtuda, et Turkish Airlinesil või Aeroflotil on just Riiast või Vilniusest käimas sooduskampaania, mistõttu kujuneb odavamaks lennata nendest lennujaamadest, eriti Riiast.

sunset-129503_640

Muudest Euroopa riikidest Jaapani pealinna
Soodsaid variante Tokyosse lendamiseks tuleb aeg-ajalt ette paljudest Euroopa suurematest linnadest, näiteks on saanud Etihadiga Milaanost Tokyosse 293 euroga, Budapestist Qatar Airwaysiga 340 euroga ja Stockholmist Tokyosse 320 euroga. Kõik sellistest pakkumistest pole eestlastele kuigivõrd kasulikud, sest juurde lisanduvad veel ühed edasi-tagasi lennupiletid. Küll aga võib tulla ette juhtumeid, kus tõesti tasub isegi kaugemast linnast algav lennuühendus ära. Oletame, et Milaanost saaks erihinnaga Tokyosse ainult 170 euro eest. Kui konkreetsel ajahetkel juhtub olema soodsaid ja klappivaid Ryanairi lende Tallinnast Milaanosse, siis tasub taolist võimalust kasutada.

BOONUS!
Eestist on teistessegi Jaapani sihtkohtadesse soodsa hinnaga saanud. Näiteks edasi-tagasi Tallinnast subtroopilisse Fukuokasse ainult 490 euroga. See pakkumine oli saadaval suurema Finnairi Jaapani sihtkohtade kampaania käigus.

Kõik on väga tore, aga mulle sobivad ainult kindlad kuupäevad või ajavahemik!
Katsetame erinevaid lennupiletite otsingusüsteeme igapäevaselt. Peaaegu alati pakub konkreetseteks kuupäevadeks kõige odavamaid piletihindu Momondo. Ja see on veel kindlalt usaldusväärne leht ka 🙂 Link on siin: https://www.momondo.ee

Leave a Comment